Thu. Oct 24, 2024
ћирилица /latinica

Viktor Milić osvojio zlato na svjetskom kupu u Budimpešti

Izvor: SportDC

Kikbokser KBK „Kule“ iz Trnova Viktor Milić, osvojio je zlatnu medalju na Svjetskom kupu u Budimpešti, održanom proteklog vikenda.

Viktori Milić se kao nosilac u grupi našao u polufinalu, gdje je sa ubjedljivih 3:0 savladao predstavnika Bugarske. U finalu je radio protiv Ukrajinca, kojeg je poslije velike borbe savladao sudijskom odlukom.

Milić je zlatom u Budimpešti potvrdio prvo mjesto na svjetskoj rang-listi, a u avgustu će u istom gradu imati priliku da se dokaže i na svjetskom prvenstvu.

Druga članica KBK Kule Nikolina Vlaški, poražena je u polufinalu od reprezentativke Ukrajine, te se na kraju okitila bronzanom medaljom.

Svjetski kup, koji se po 29. put održao u Budimpešti, okupio je više od 3000 kikboksera iz čitavog svijeta.

©citajfilter.com 2019-2024 * Osnivač i izdavač: Centar media d.o.o. * Glavni i odgovorni urednik: Mira Kostović * Kontakt: citajfilter@gmail.com