Thu. Oct 24, 2024
ћирилица /latinica

Za “Randori” 11 medalja na turniru u Bijeljini

Izvor: Filter

Sa međunarodnog turnira “Trofej Pantera”, koji je održan 16. septembra u Bijeljini, džudo klub “Randori” vratio se sa osvojenih 11 medalja.

Na ovom međunarodnom turniru učestvovali je 600 takmičara iz 11 zemalja.

Takmičari džudo kluba “Randori ” osvojili su četiri zlatne medalje, dvije srebrne i pet bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su Ana Bjelobrk u kategoriji mlađe poletarke, Mila Jovičić u kategoriji starije pionirke, Aleksa Novaković kadeti, i Stefan Banjanin kadeti.

Srebro je osvojila Dunja Jovičić u kategoriji kadeti, a Lazar Lazarević je osvojio srebro i bronzu u kategorijama kadeti i stariji pioniri.

Dušan Bjelobrk osvojio je bronzanu medalju u kategoriji poletarci kao i Vojin Lalović u kategoriji stariji pioniri, dok je Veljko Novaković osvojio dvije bronze u kategorijama stariji pioniri i kadeti.

Kadeti su kao najstariji učesnici turnira proglašeni za najbolju tim na turniru.

©citajfilter.com 2019-2024 * Osnivač i izdavač: Centar media d.o.o. * Glavni i odgovorni urednik: Mira Kostović * Kontakt: citajfilter@gmail.com